Loading...

NIE MOŻESZ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ?

Zarezerwuj Corsę-e już dziś!

1 – SZYBKA REZERWACJA

Wybierz swoją wersję Nowej Corsy-e, wyszukaj Dealera i potwierdź rezerwację dokonując przelewu bankowego w wysokości 1 000 zł 2. W odpowiedzi otrzymasz mailem najważniejsze informacje o Nowej Corsie-e.

2 – PROSTA UMOWA

Po potwierdzeniu rezerwacji Dealer skontaktuje się z Tobą i zaprosi na spotkanie, aby przedstawić Ci ofertę i zaproponować podpisanie umowy.

3 - WYGODNY ODBIÓR

Na kilka tygodni przed dostawą Dealer skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły przekazania samochodu.

POMOC

Masz pytania dotyczące rezerwacji? Chcesz się dowiedzieć więcej na temat dalszych kroków? Zadaj pytanie online lub zadzwoń na numer 22 113 41 345 w godzinach 9.00-18.00, dostępny od poniedziałku do piątku.

2 Kwota 1 000 zł stanowiąca opłatę rezerwacyjną zostanie Ci zwrócona zgodnie z Twoją dyspozycją (w związku z anulowaniem rezerwacji lub po podpisaniu z Dealerem umowy sprzedaży samochodu) lub automatycznie po 12 miesiącach. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie 22 113 41 34 lub wysłać e-mail na adres zwroty@corsa-e.pl, lub kliknąć w przycisk ”Zwrot opłaty” po zalogowaniu się do niniejszej Witryny. Link autoryzujący dostęp do Twojego konta znajdziesz w wiadomości potwierdzającej założenie konta wysłanej na Twój e-mail.

Powyższa wizualizacja ma wyłącznie charakter przykładowy. Uzgodnienie specyfikacji pojazdu następuje w umowie zawartej z Dealerem marki Opel. Ilustracja przedstawia elementy wyposażenia dodatkowego.

1 Kalkulacje sporządzono odpowiednio; dla modelu Opel Corsa-e Edition e136KM AT4 z wyposażeniem dodatkowym, z roku produkcji 2020, w cenie 107 634 zł netto oraz dla modelu Opel Corsa-e Elegance e136KM AT4 z wyposażeniem dodatkowym, z roku produkcji 2020, w cenie 111 740 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 20%, całkowitym limitem przebiegu 45 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych3. Zaprezentowany model samochodu jest jedynie ilustracją i może zawierać dodatkowe elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

2 Kwota 1 000 zł stanowiąca opłatę rezerwacyjną zostanie Ci zwrócona zgodnie z Twoją dyspozycją (w związku z anulowaniem rezerwacji lub po podpisaniu z Dealerem umowy sprzedaży samochodu) lub automatycznie po 12 miesiącach. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie 22 113 41 34 lub wysłać e-mail na adres zwroty@corsa-e.pl, lub kliknąć w przycisk ”Zwrot opłaty” po zalogowaniu się do niniejszej Witryny. Link autoryzujący dostęp do Twojego konta znajdziesz w wiadomości potwierdzającej założenie konta wysłanej na Twój e-mail.

3 Na końcu umowy mogą być doliczone opłaty dodatkowe, np. za przekroczony limit kilometrów czy nieusunięte uszkodzenia pojazdu.

4Zużycie energii Opel Corsa-e 16,8 - 16,5 kWh/100 km; emisja CO2 0 g/km; zasięg 329-337 km (cykl mieszany). Wartości zużycia energii i zasięgu określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 2007/715, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, trybu pracy klimatyzacji itp. Szczegółowe informacje dotyczące pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w nowych pojazdach osobowych dostępne są bezpłatnie u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/wltp

5 Połączenie może generować dodatkowe koszty, uzależnione od dostawcy usług telekomunikacyjnych.

6Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w określonej części ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza ustalonej wartości. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: kliknij tutaj. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

7Cena obejmuje maksymalny rabat o wysokości 4 500 zł udzielany na opcje wyposażenia dodatkowego, których suma cen cennikowych jest równa lub wyższa niż 4 500 zł (z wyjątkiem ładowarki pokładowej 11kW, 3-fazowej) oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Wartość katalogowa modelu z wyposażeniem dodatkowym, Edition+: 130 390 zł; Elegance+: 135 440 zł. Ilość modeli w promocji ograniczona.

Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny oraz specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży zawieranej z Dealerem marki Opel. Aktualne informacje dostępne są na www.opel.pl oraz u Dealerów marki Opel.