Loading...

NIE MOŻESZ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ?

Zarezerwuj Corsę-e już dziś!

1 – SZYBKA REZERWACJA

Wybierz swoją wersję Nowej Corsy-e, wyszukaj Dealera i potwierdź rezerwację dokonując przelewu bankowego w wysokości 1 000 zł 2. W odpowiedzi otrzymasz mailem najważniejsze informacje o Nowej Corsie-e.

2 – PROSTA UMOWA

Po potwierdzeniu rezerwacji Dealer skontaktuje się z Tobą i zaprosi na spotkanie, aby przedstawić Ci ofertę i zaproponować podpisanie umowy.

3 - WYGODNY ODBIÓR

Na kilka tygodni przed dostawą Dealer skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły przekazania samochodu.

POMOC

Masz pytania dotyczące rezerwacji? Chcesz się dowiedzieć więcej na temat dalszych kroków? Zadaj pytanie online lub zadzwoń na numer 22 113 41 345 w godzinach 9.00-18.00, dostępny od poniedziałku do piątku.

2 Kwota 1 000 zł stanowiąca opłatę rezerwacyjną zostanie Ci zwrócona zgodnie z Twoją dyspozycją (w związku z anulowaniem rezerwacji lub po podpisaniu z Dealerem umowy sprzedaży samochodu) lub automatycznie po 12 miesiącach. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie 22 113 41 34 lub wysłać e-mail na adres zwroty@corsa-e.pl, lub kliknąć w przycisk ”Zwrot opłaty” po zalogowaniu się do niniejszej Witryny. Link autoryzujący dostęp do Twojego konta znajdziesz w wiadomości potwierdzającej założenie konta wysłanej na Twój e-mail.

Powyższa wizualizacja ma wyłącznie charakter przykładowy. Uzgodnienie specyfikacji pojazdu następuje w umowie zawartej z Dealerem marki Opel. Ilustracja przedstawia elementy wyposażenia dodatkowego.

1 Kalkulacje sporządzono odpowiednio; dla modelu Opel Corsa-e Edition e136KM AT4 z wyposażeniem dodatkowym, z roku produkcji 2020, w cenie 107 634 zł netto oraz dla modelu Opel Corsa-e Elegance e136KM AT4 z wyposażeniem dodatkowym, z roku produkcji 2020, w cenie 111 740 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 20%, całkowitym limitem przebiegu 45 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych3. Zaprezentowany model samochodu jest jedynie ilustracją i może zawierać dodatkowe elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

2 Kwota 1 000 zł stanowiąca opłatę rezerwacyjną zostanie Ci zwrócona zgodnie z Twoją dyspozycją (w związku z anulowaniem rezerwacji lub po podpisaniu z Dealerem umowy sprzedaży samochodu) lub automatycznie po 12 miesiącach. Wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta telefonicznie 22 113 41 34 lub wysłać e-mail na adres zwroty@corsa-e.pl, lub kliknąć w przycisk ”Zwrot opłaty” po zalogowaniu się do niniejszej Witryny. Link autoryzujący dostęp do Twojego konta znajdziesz w wiadomości potwierdzającej założenie konta wysłanej na Twój e-mail.

3 Na końcu umowy mogą być doliczone opłaty dodatkowe, np. za przekroczony limit kilometrów czy nieusunięte uszkodzenia pojazdu.

4Zużycie energii Opel Corsa-e 16,8 - 16,5 kWh/100 km; emisja CO2 0 g/km; zasięg 329-337 km (cykl mieszany). Wartości zużycia energii i zasięgu określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 2007/715, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, trybu pracy klimatyzacji itp. Szczegółowe informacje dotyczące pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w nowych pojazdach osobowych dostępne są bezpłatnie u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/wltp

5 Połączenie może generować dodatkowe koszty, uzależnione od dostawcy usług telekomunikacyjnych.

6Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: kliknij tutaj. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

7Cena obejmuje maksymalny rabat o wysokości 4 500 zł udzielany na opcje wyposażenia dodatkowego, których suma cen cennikowych jest równa lub wyższa niż 4 500 zł (z wyjątkiem ładowarki pokładowej 11kW, 3-fazowej) oraz rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel. Wartość katalogowa modelu z wyposażeniem dodatkowym, Edition+: 130 390 zł; Elegance+: 135 440 zł. Ilość modeli w promocji ograniczona.

Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny oraz specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży zawieranej z Dealerem marki Opel. Aktualne informacje dostępne są na www.opel.pl oraz u Dealerów marki Opel.